Dispečer


  1. Ak ste ostatných dispečerov nepozvali do Transportly pri registrácii, alebo chcete pridať nového kolegu, môžete tak urobiť cez funkciu Spravovať spoločnosť, ktorá je umiestnená v hornej časti Vašej nástenky. Kliknutím naň sa dostanete do detailov vašej firmy.
  2. V dolnej časti vidíte všetkých členov Vášho tímu. Ak chcete pridať nového dispečera, jednoducho kliknite na tlačidlo Pridať nového člena, a do formuláru vpíšte jeho e-mailovú adresu. Na túto adresu bude dispečerovi odoslaná pozvánka.
  3. Po kliknutí na pozývací link v emaili sa Váš dispečer jednoducho zaregistruje do Transportly pod hlavičkou Vašej spoločnosti.


Šofér


  1. Vašich šoférov spravujete cez menu Flotila, ktoré sa nachádza na ľavej strane. Po kliknutí sa Vám otvorí obrazovka s detailami Vašej flotily. 
  2. V hornej časti obrazovky kliknete na tab Šoféri, pod ktorým uvidíte zoznam všetkých šoférov, s ktorými ste kedy spolupracovali. 
  3. Nového šoféra pridáte jednoducho kliknutím na tlačidlo Pridať 
  4. Keď máte vytvoreného šoféra, môžete mu sprístupniť jeho aplikáciu Transportly Driver pomocou registračného kódu. 
  5. Registračný kód môžete šoférovi zaslať SMSkou alebo e-mailom. Urobíte tak buď priamo v zozname šoférov kliknutím na tlačidlo Zaslať kód na aktiváciu aplikácie v detailoch šoféraalebo cez funkciu Spravovať spoločnosť, a kliknutím na rovnaké tlačidlo.
  6. Šofér tento kód vpíše do aplikácie a dostane sa do svojho profilu, kde uvidí všetky jemu priradené prepravy.